Showing 65–80 of 109 results

MAGNUM

MAGNUM

Torta Magnum lindi nga një bashkëpunim i firmës daneze Friska dhe firmës belge Callebaut. Ideja ishte që të kombinoheshin bashkë çokollata e qumështit dhe bajamet e pjekura. Ja dolën më së miri duke na sjellë shijen unike Magnum. Mmmm Magnum!

MAGNUM

MAGNUM

Torta Magnum lindi nga një bashkëpunim i firmës daneze Friska dhe firmës belge Callebaut. Ideja ishte që të kombinoheshin bashkë çokollata e qumështit dhe bajamet e pjekura. Ja dolën më së miri duke na sjellë shijen unike Magnum. Mmmm Magnum!

Muffin

Muffin

Original muffin me vanilje ose me çokollatë.

 

OREO

Oreo

A e dinit që Oreo është biskota më e  famshme  amerikane ? Ju pelqen biskota Oreo ? Jeni duke ëndërruar një biskotë oreo në një gotë ?   Ju sjellim zgjidhjen me origjinale te biskotes oreo në versionin në gotë . Brenda ka  biskota oreo të thërrmuara , kek çokollate,  çokollatë origjinale qumështi , çokollatë origjinale të zezë dhe shumë traditë amerikane .

OREO

OREO

A e dinit që Oreo është biskota më e famshme amerikane? Ju pelqen biskota Oreo? Jeni duke ëndërruar një biskotë oreo në një gotë? Ju sjellim zgjidhjen me origjinale te biskotes oreo në versionin tortë. Brenda ka biskota oreo të thërrmuara, kek çokollate, çokollatë origjinale qumështi, çokollatë origjinale të zezë dhe shumë traditë amerikane.

OREO E BARDHË

OREO E BARDHË

A e dinit që Oreo është biskota më e famshme amerikane? Ju pelqen biskota Oreo? Jeni duke ëndërruar një biskotë oreo në një gotë? Ju sjellim zgjidhjen me origjinale te biskotes oreo në versionin tortë. Brenda ka biskota oreo të thërrmuara, kek çokollate, çokollatë origjinale qumështi, çokollatë origjinale të bardhë dhe shumë traditë amerikane.

OREO E BARDHË

OREO E BARDHË

A e dinit që Oreo është biskota më e famshme amerikane? Ju pelqen biskota Oreo? Jeni duke ëndërruar një biskotë oreo në një gotë? Ju sjellim zgjidhjen me origjinale te biskotes oreo në versionin paste. Brenda ka biskota oreo të thërrmuara, kek çokollate, çokollatë origjinale qumështi, çokollatë origjinale të bardhë dhe shumë traditë amerikane.

PANAKOTA

PANAKOTA

Panakota është një ëmbëlsirë që konsumohet me lugë dhe ështe shumë e njohur jo vetëm në Itali por në mbare botën për thjeshtësinë që ka si ëmbëlsirë, për shijen e saj delikate dhe mënyrën elegante me të cilën serviret. Për këtë shkak është një ëmbëlsirë perfekte për pasbuke.

PASTA ME FRUTA

FRUTA PYLLI

Për një mëngjes të shëndetshëm dhe të shijshëm, krem i ftohtë dhe fruta të freskëta të prera në feta.

PASTAKOK

PASTAKOK

Pastën kokë e bëjmë si në kohën e xhaxhit. Traditë dhe shije që zgjat në kohë.

PASTASHU

PASTASHU

Kur vjen fjala për pastashu gjithmone leshon goja leng .Super çokollate me krem shantili, apo ne versionin me krem karamel ,qe dhuron akoma më shumë ëmbëlsi .