Showing 17–32 of 38 results

PASTË FISTIK

PASTË FISTIK

Janë të shumta kombinimet për një pastë me fistik, por ne ju sjellim atë më origjinalen dhe më delikaten. Krem djathi filadelfia, vezë, pastë pistacchio.

PASTË INSPIRATION

PASTË INSPIRATION

Bazë biskot krokant, pure me fruta egzotike, cokollatë e bardhë e pjekur dhe erëza, pastë me shije delikate dhe të pa rezistueshme.

PASTË LILA PAUSE

PASTË LILA PAUSE

 Eshtë një nga pastat më të vlerësuara gjatë panairit të pasticerisë 2019 në Itali. Cokollatë qumështi, pastë luleshtrydhe, biskot oreo dhe një dekor futuristik.

PASTË MANUSHAQE

PASTË MANUSHAQE

 E kini parasysh aromën e manushaqeve? Shtojini biskot sable, cokollatë origjinale qumështi, boronicë, manushaqe dhe ja ku del kombinimi më i shijshëm dhe pasta më e bukur e krijuar deri sot.

PASTË MOLLË

PASTË MOLLË

 Nga vetë emri dhe nga vetë pamja, cokollatë qumësht, filling molle, mollë frut, sable biskuit.

PASTË ZAFIR

PASTË ZAFIR

Cokollatë e zezë 60% kakao, kanellë, cokollatë origjinale qumështi, portokall, bajame të pjekura.

 

RAFAELLO

RAFAELLO

Torta Rafaello, me bazë kakao, është një ëmbëlsirë goloze dhe e pa rezistueshme. Është e përgatitur me pandispanjë kakao, me krem çokollate të bardhë dhe kokos, e spërkatur sipër me miell kokosi. Është torta ideale për një festë të mrekullueshme.

SKANDAL

SKANDAL

Mos u skandalizoni nga emri: është një ëmbelsirë me karamel dhe me bajame të karamelizuara qe i japin shije unike dhe krokante .

SNICKERS

SNICKERS

Ky emër ka bërë histori në Amerikë duke u bërë cokollata më e dashur nga amerikanet për vecantinë e saj, karamelit të kripur dhe kikirikëve. Ashtu si amerikanet, jua sjellim ne versionin tortë me po të njëjtën shije dhe pasion.

TORTE CAJI MALI

TORTE CAJI MALI

 Torta Caji Mali është një tortë me shije delikate caji mali. Forma e saj moderne e bën akoma më të dëshirueshme.