PASTË LILA PAUSE

PASTË LILA PAUSE

 Eshtë një nga pastat më të vlerësuara gjatë panairit të pasticerisë 2019 në Itali. Cokollatë qumështi, pastë luleshtrydhe, biskot oreo dhe një dekor futuristik.

Category: