PASTA SHU FRANCEZE

PASTA SHU FRANCEZE

Kur flitet për pasta francezët mbajnë gjithmonë fashën e kampionëve. Ju sjellim pasta shunë në versionin francez, përzjerje krokante, karamele zana, krem monte.

 

PASTË BITER

PASTË BITER

 Cokollatë e zezë, lajthi të thërmuara, krem biter, mus cokollat.

PASTË CAJ MALI

PASTË CAJ MALI

Pasta caji mali është një pastë me shije delikate caji mali, forma e saj moderne e bën akoma më të dëshirueshme.

PASTË FISTIK

PASTË FISTIK

Janë të shumta kombinimet për një pastë me fistik, por ne ju sjellim atë më origjinalen dhe më delikaten. Krem djathi filadelfia, vezë, pastë pistacchio.

PASTË INSPIRATION

PASTË INSPIRATION

Bazë biskot krokant, pure me fruta egzotike, cokollatë e bardhë e pjekur dhe erëza, pastë me shije delikate dhe të pa rezistueshme.

PASTË LILA PAUSE

PASTË LILA PAUSE

 Eshtë një nga pastat më të vlerësuara gjatë panairit të pasticerisë 2019 në Itali. Cokollatë qumështi, pastë luleshtrydhe, biskot oreo dhe një dekor futuristik.

PASTË MANUSHAQE

PASTË MANUSHAQE

 E kini parasysh aromën e manushaqeve? Shtojini biskot sable, cokollatë origjinale qumështi, boronicë, manushaqe dhe ja ku del kombinimi më i shijshëm dhe pasta më e bukur e krijuar deri sot.

PASTË MOLLË

PASTË MOLLË

 Nga vetë emri dhe nga vetë pamja, cokollatë qumësht, filling molle, mollë frut, sable biskuit.

PASTË ZAFIR

PASTË ZAFIR

Cokollatë e zezë 60% kakao, kanellë, cokollatë origjinale qumështi, portokall, bajame të pjekura.

 

TORTE CAJI MALI

TORTE CAJI MALI

 Torta Caji Mali është një tortë me shije delikate caji mali. Forma e saj moderne e bën akoma më të dëshirueshme.

TORTË MANUSHAQE

TORTË MANUSHAQE

 E kini parasysh aromën e manushaqeve? Shtojini biskot sable, cokollatë origjinale qumështi, boronicë, manushaqe… dhe ja ku del kombinimi më i shijshëm dhe torta më e bukur e krijuar deri sot.

TORTË ZAFIR

TORTË ZAFIR

 Kek dakuaz coko e zezë, kanellë, cokollatë qumësht, portokall.